Späť Do kategórie

GB1511 33cm - masážna a balančná podložka

Dostupnosť: Dostatok skladom

12,30€

Masážna a balančná podložka GB1511 33cm

Farba

Kategória: Domáca telocvičňa > Balančné podložky
Kód produktu: GB1511

Masážna a balančná podložka GB1511
Špeciálna guľatá sedacia podložka je vhodná najmä na dosiahnutie správneho (fyziologického) držania tela pri sedení.
Väčšina stoličiek nemá ergonomický uhol sedadla.
Tento nedostatok vám pomôže odstrániť rehabilitačná podložka.
Sedením v jej prednej časti dôjde k fyziologickému sklopeniu panvy, vďaka ktorému dochádza k vzpriameniu chrbtice až po krčnú oblasť.
Pôsobí tak ako prevencia proti bolesti chrbta a napomáha správnemu držaniu tela.
Zároveň sa jedná o tzv. balančný sed, takže bez napätia a námahy dochádza k aktívnemu posilneniu nielen chrbtového, ale aj brušného svalstva.
Pravidelným používaním doma, v škole alebo v kancelárii ho oceníte ako jedinečného pomocníka v predchádzaní chybného držania chrbtice pri sedení.
Rovnomerné rozloženie tlaku na sedacie partie zaisťuje pri sedení lepšie prekrvenie dolných končatín a zlepšuje dýchanie.
Cvičením postojačky, s oporou o ruke či v iných polohách, zamedzíte možnému riziku poranenia chrbtice, horných a dolných končatín.
Masážna podložka sa používa v športovej príprave mužstiev na proprioceptívne a rovnovážne cvičenie, vo fyzioterapii na odstraňovanie rôznych patológií chrbtice, dolných i horných končatín, spevnenie kĺbov a chrbtice (pri cvičení sa mohutne zapájajú svaly stabilizujúce chrbticu a kĺby).
Veľkosť a nafúknutie závisí od cvičiteľa alebo používateľa (viac nafúknutý = väčšia labilita). Jej nafúknutím alebo vyfúknutím môžete regulovať pevnosť a labilitu podložky.
Priemer 33 cm
Hmotnosť: 1000 g
Materiál: PVC
Vhodná pre fitness cvičenie aj relaxáciu
Nekĺzavý pružný povrch
Farba: modrá

 

 

Názov Hodnota
Názov Počet

Pridať komentár